Producent:
  JOFAMA AB

  P.O. Box 173
  SE 782 24 Malung           SWEDEN

  Tel:+48 600 82 00 88
  biuro@halvarssons.pl

Wygodny, bezpieczny i funkcjonalny strój pozwala cieszyć się jazdą! Tak. Po prostu chroniąc nas skutecznie przed wpływem czynników negatywnych, pozwala skupić się na pozytywnych.

Proces produkcji, od pierwszych szkiców naszych stylistów do finalnego wyrobu, jest dość długi i bywa trudny. Nowoczesne czy klasyczne? Proste czy wielofunkcyjne? Projektanci muszą mieć dużo wyczucia i niemalże wyprzedzać czas, by trafić w dziesiątkę. Do tego dochodzi kwestia doboru materiałów, a na tym polu w ciągu ostatnich lat dokonała się istna rewolucja. Pojawiły się nie tylko nowe tkaniny, ale również nowoczesne sposoby wyprawiania skór, a dodatkowo weszły do użytku znane od końca lat 60-tych ale niedostępne dla powszechnego odbiorcy, oddychające membrany i zaawansowane technologicznie ociepliny. W naszej produkcji stosujemy membrany DRYWAY® i DRYWAY+® oraz ociepliny OUTLAST®, których użycie redukuje przegrzewanie się i pocenie oraz przemarzanie.
Skuteczne zabezpieczenie jest tym co mamy na uwadze przez ostatnie ponad 50 lat, odkąd to zajęliśmy się ubiorami dla motocyklistów, ale dostajesz to za co płacisz. Jedne modele są tańsze, drugie droższe - odzwierciedla to stopień ich złożoności, cenę ludzkiej pracy i materiałów użytych do produkcji, choć nie zawsze są one widoczne. Oczywiście na każdym produkcie jest jeszcze nasza nazwa, ale za nią już nie płacisz. Jest tam po to by, inni wiedzieli że potrafisz odróżnić dobre od "świecidełka". Niektórzy potrzebują znanych marek i rozdmuchanej reklamy by podbudować swoje ego, ale skoro interesują cię nasze produkty to widocznie się do nich nie zaliczasz.

  Ubiory skórzane
  Ubiory tekstylne
  Rękawice
  Akcesoria
  Ochraniacze
  Bielizna

  Ubiory skórzane
  Ubiory tekstylne
  Rękawice
  Akcesoria

  Ubiory skórzane
  Ubiory tekstylne
  Rękawice

  Ubiory dziecięce
  Ubiory damskie
  Przeciwdeszczowe
  Buty

  Fakty
  Końcówki serii z            lat poprzednich

  Strona Główna